Realitné kancelárie v Bratislave - Dúbravka, predaj a prenájom nehnuteľností


Na našom realitnom portáli ZoznamRealit.Sk evidujeme v lokalite Bratislava - Dúbravka 3 realitné kancelárie a 3 realitných maklérov, ktorí vám ochotne a zodpovedne sprostredkujú predaj, kúpu alebo prenájom nehnuteľností. Realitné kancelárie pôsobia v lokalitách Bratislava, Bratislava-Dúbravka, Bratislava - mestská časť Dúbravka.

V lokalite Bratislava - Dúbravka sú 2 členovia ZRKS, ktorí sú viazaní etickým kódexom. Spoznáte ich podľa Zlatej pečate Overeného člena ZRKS, ktorú sú oprávnené používať len členovia najväčšieho združenia realitných kancelárií na Slovensku.

Člen Združenia realitných kancelárií Slovenska

Realitná kancelária BEST real estate, s. r. o. sídliaca na M. Schneidra - Trnavského 2E Bratislava má najviac realitných maklérov s počtom 2. Najvyšší počet exkluzívnych ponúk má realitná kancelária EVING real, s.r.o. so sídlom na Kominárska 5 Bratislava. Najviac ponúk realitných kancelárii v Bratislave - Dúbravka tvoria one bedroom apartment v cene od 128.000,- € do 378.192,- €. Na jedného makléra v lokalite Bratislava - Dúbravka pripadá v priemere 10 ponúk.

Verified real estate agencies Bratislava - Dúbravka - ZRKS members