Realitné kancelárie v Bratislave - Ružinov, predaj a prenájom nehnuteľností


Na našom realitnom portáli ZoznamRealit.Sk evidujeme v lokalite Bratislava - Ružinov 36 realitných kancelárií a 186 realitných maklérov, ktorí vám ochotne a zodpovedne sprostredkujú predaj, kúpu alebo prenájom nehnuteľností. Realitné kancelárie pôsobia v lokalitách Bratislava, 821 03 Bratislava | Slovakia | IČO: 44201133, Bratislava Ružinov, Bratislava - Ružinov, Ružinov, Bratislava - mestská časť Ružinov.

V lokalite Bratislava - Ružinov je 21 členov ZRKS, ktorí sú viazaní etickým kódexom. Spoznáte ich podľa Zlatej pečate Overeného člena ZRKS, ktorú sú oprávnené používať len členovia najväčšieho združenia realitných kancelárií na Slovensku.

Člen Združenia realitných kancelárií Slovenska

Realitná kancelária Zenith Reality s.r.o. sídliaca na Komárnická 26 Ružinov má najviac realitných maklérov s počtom 25. Najvyšší počet exkluzívnych ponúk má realitná kancelária ADRID REAL s. r. o. so sídlom na Seberíniho 9 | Hotel Bratislava 821 03 Bratislava | Slovakia | IČO: 44201133. Najviac ponúk realitných kancelárii v Bratislave - Ružinov tvoria one bedroom apartment v cene od 450,- € do 304.600,- €. Na jedného makléra v lokalite Bratislava - Ružinov pripadá v priemere 10 ponúk.