Realitné kancelárie v Bratislave - Nové Mesto, predaj a prenájom nehnuteľností


Na našom realitnom portáli ZoznamRealit.Sk evidujeme v lokalite Bratislava - Nové Mesto 13 realitných kancelárií a 55 realitných maklérov, ktorí vám ochotne a zodpovedne sprostredkujú predaj, kúpu alebo prenájom nehnuteľností. Realitné kancelárie pôsobia v lokalitách Bratislava, Bratislava - mestská časť Nové Mesto.

V lokalite Bratislava - Nové Mesto je 7 členov ZRKS, ktorí sú viazaní etickým kódexom. Spoznáte ich podľa Zlatej pečate Overeného člena ZRKS, ktorú sú oprávnené používať len členovia najväčšieho združenia realitných kancelárií na Slovensku.

Člen Združenia realitných kancelárií Slovenska

Realitná kancelária 4Value s.r.o. sídliaca na Račianska 77/D Bratislava má najviac realitných maklérov s počtom 9. Najvyšší počet exkluzívnych ponúk má realitná kancelária NLREAL, s. r. o. so sídlom na Grösslingova 4 Bratislava- Staré Mesto. Najviac ponúk realitných kancelárii v Bratislave - Nové Mesto tvoria one bedroom apartment v cene od 125.000,- € do 279.000,- €. Na jedného makléra v lokalite Bratislava - Nové Mesto pripadá v priemere 7 ponúk.