Back

Realitné kancelárie v Bratislave - Devínska Nová Ves, predaj a prenájom nehnuteľností


Na našom realitnom portáli ZoznamRealit.Sk evidujeme v lokalite Bratislava - Devínska Nová Ves 1 realitnú kanceláriu a 1 realitného makléra, ktorí vám ochotne a zodpovedne sprostredkujú predaj, kúpu alebo prenájom nehnuteľností. Realitna kancelária pôsobí v lokalite Bratislava.

V lokalite Bratislava - Devínska Nová Ves zatiaľ nie sú členovia ZRKS, ktorí sú viazaní etickým kódexom. Spoznáte ich podľa Zlatej pečate Overeného člena ZRKS, ktorú sú oprávnené používať len členovia najväčšieho združenia realitných kancelárií na Slovensku.

Člen Združenia realitných kancelárií Slovenska

Realitná kancelária Diamond Home Services sídliaca na Ivana Bukovčana 6710/15 Bratislava má najviac realitných maklérov s počtom 1. Najvyšší počet exkluzívnych ponúk má realitná kancelária ALFA SALUTO REAL s.r.o. so sídlom na Trhová 3326/48 Bratislava - mestská časť Dúbravka. Najviac ponúk realitných kancelárii v Bratislave - Devínska Nová Ves tvoria two bedroom apartment v cene od 90.000,- € do 168.000,- €. Na jedného makléra v lokalite Bratislava - Devínska Nová Ves pripadá v priemere 10 ponúk.

Bratislava - Devínska Nová Ves - List of real estate agencies and real estate agents

# A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T V W X Z all