Back

Realitné kancelárie v Bratislave - Podunajské Biskupice, predaj a prenájom nehnuteľností


Na našom realitnom portáli ZoznamRealit.Sk evidujeme v lokalite Bratislava - Podunajské Biskupice 2 realitné kancelárie a 10 realitných maklérov, ktorí vám ochotne a zodpovedne sprostredkujú predaj, kúpu alebo prenájom nehnuteľností. Realitné kancelárie pôsobia v lokalitách Bratislava - mestská časť Podunajské Biskupice, Bratislava.

V lokalite Bratislava - Podunajské Biskupice sú 2 členovia ZRKS, ktorí sú viazaní etickým kódexom. Spoznáte ich podľa Zlatej pečate Overeného člena ZRKS, ktorú sú oprávnené používať len členovia najväčšieho združenia realitných kancelárií na Slovensku.

Člen Združenia realitných kancelárií Slovenska

Realitná kancelária MIRABELL sídliaca na Svornosti 42 Bratislava - mestská časť Podunajské Biskupice má najviac realitných maklérov s počtom 7. Najvyšší počet exkluzívnych ponúk má realitná kancelária Surani s. r. o. so sídlom na Gercenova 5 Bratislava. Najviac ponúk realitných kancelárii v Bratislave - Podunajské Biskupice tvoria offices v cene od 570.000,- € do 570.000,- €. Na jedného makléra v lokalite Bratislava - Podunajské Biskupice pripadá v priemere 8 ponúk.

Bratislava - Podunajské Biskupice - List of real estate agencies and real estate agents

# A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T V W X Z all

Verified real estate agencies Bratislava - Podunajské Biskupice - ZRKS members